ЖОО барлық факультеттері студенттері және қызметкерлеріне арналған мемлекеттік тілде «Дінтану» дәрістік курсы енгізіледі

Діни сауаттылықты кеңейту және студенттік жастарды деструктивті жалған діни және экстремистік діни ұйымдарға тартуды алдын алу мақсатында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-де ЖОО-ның барлық факультеттер студенттері мен  қызметкерлері үшін мемлекеттік тілде "Дінтану" дәріс курсы енгізіледі.

Шақырылған дәріс оқушы – Әділбеков Х.К.

Дәрістер оқу жылы бойы өткізіледі (2016 жылдың 13 қыркүйегі мен 5 мамыр аралығында) – сейсенбі, сәрсенбі, бейсенбі күндері, оқудан тыс уақытта, сағат 16:50-де, №II/I аудиторияларында (келісім бойынша).

Сабақтан бос студенттер, қызметкерлер, оқытушылар мен магистранттар шақырылады.

Барлық сұрақтар бойынша ҚХА кафедрасына хабарласа аласыз – 114а каб./ 2 корпус.

Телефон: 12-55, 49-40-74.

16.09.2016