Мұғалімдер күні қарсаңында педагогикалық еңбек ардагерлерінің студенттермен кездесуі өтті

Алдағы аптада ұстаздар кәсіби мерекелерін атап өтеді. Осыған орай университет факультеттерінде педагогикалық еңбек ардагерлерінің студенттермен кездесулері өткізілді.

Мереке қарсаңында ақпараттық технологиялар факультеті де өз еңбек ардагерлеріне құрмет көрсетті. Дәстүрлі кездесу – бұл оңай емес ұстаздық кәсібі өкілдеріне құрмет көрсету. Биылғы жылы ол «Педагогикалық еңбек ардагерлерінің еңбек және өмірлік тәжірибесі» деген атпен өтті.

Өмір бойы олар жүздеген жас маман дайындады. Олардың білімі мен тәжірибесі әрбіреуіміздің бойымызда бар. Олардың көбі қазір зейнеткерлік демалысқа шыққанына қарамастан, үнемі университет қолдауын сезінеді.

Кездесудің құрметті қонақтарының арасында өз педагогикалық қызметін жалғастырып келе жатқан физика-математика ғылымдарының кандидаттары Виктор Петрович Гусаков және Андрей Андреевич Солодовник.

23.09.2016