Университетте ең көп тартылу санына жарыс өтті

Спорт әр адамның өмірінде белгілі бір орын алады. Қазір СӨС ұстану пайдалы ғана емес, сонымен қатар сәнді. Сондықтан қаламызды біздің университетті сияқты, спорттық іс-шаралар, сөздің жақсы мағынасында, жаулап алды.

Ағымдағы аптаның соңында 3 корпус алаңында студенттік ректорат және М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттер кәсіподағы «Workout» спорттық жастар қозғалысымен бірлесе отырып, студенттер арасында ең көп тартылу санына жарыс өткізді.Бұл жарысқа өз күшін сынауды қалайтынның барлығы қатыса алды.

«Серпін-2050»  бағдарламасы бойынша білім алатын студенттер ең белсенді қатысушылар болып шықты. Олар жарысқа жүлде үшін емес, спорт өмірлерінің маңызды бөлігі екенін көрсету үшін қатысты.

Жарыста ең көп тартылу саны – 29 рет. Бірақ жарыста жеңілгендер болған жоқ. Қорқынышын жеңіп, жарысқа қатысқан әр студенттің күші негізінде СӨС жатқанын көрсетті.

23.09.2016