«Серпін-2050» бағдарламасы бойынша білім алушы 1 курс студенттерімен кездесу өтті

2016 жылдың 21-і қыркүйегінде №2 жатақханада сағ.20.00-21.15 №1-2 жатақханаларда тұратын «Серпін-2050» бағдарламасы бойынша білім алушы 1 курс студенттерінің Діни мәселелері жөніндегі ғылыми-зерттеу және талдау жұмыстары бөлімінің басшысы, теолог-дінтанушы Әбуов Талғат және СҚО дін істері басқармасы «Конфессияаралық және этносаралық қарым-қатынастарды зерттеу орталығы» ҚБ маманы Саматұлы Ақжолмен «Қазіргі діни ахуал жағдайындағы дөстурлі рухани қундылықтар және ішкі тұрақтылық мәселелері» тақырыбына кездесу өтті. Кездесу барысында студенттер зайырлы мекемелерде өзін-өзі ұстаудың діни аспектілері бойынша мәліметтер алды.

27.09.2016