Университетке Швед Ауылшаруашылық ғылымдары университеті профессоры Андерс Малмер сапармен келді. Сапар мақсаты академиялық ұтқырлық және тәжірибе алмасу болды. Кездесу барысында профессорға университетіміз туралы ақпарат беріліп, назарына студенттер мен оқытушылардың түрлі тақырыптардағы 32 инновациялық жобалары ұсынылды. Еуропалық ЖОО жетекшісінің зерттеу аясы – тропикалық ормандар мен ландшафтар. Қазіргі кезде оның ғылыми командасы Буркино-Фасо, Кения, Танзания, Коста-Рика, Гондураста жұмыс істеуде.

10.10.2016