Теледидар және Біз

9 қазанда облыстық "Қазақстан-Петропавл" телеарнасында "Честно говоря" ток-шоуы шықты. Оған М. Қозыбаев атындағы СҚМУ Тіл және әдебиет институтының "Журналистика" мамандығының 2 курс студенттері қатысты.
  Индира Қалиеваның авторлық бағдарламасы-бұл қала мен облыс өміріндегі ең өзекті мәселелер талқыланатын диалог алаңы. "Алғанымды қайтар" - келесі эфирдің тақырыбы осылай айтылды. Бұл қаржылық құрамдас бөлігі бар қылмыстар үшін сотталғандарға материалдық залалды өтеу туралы болды. Студияға құқық қорғау органдарынан, облыстық прокуратурадан және СҚО Қылмыстық-атқару жүйесі департаментінен қонақтар шақырылды. Олар экономикалық қылмыстар саласындағы қолданыстағы заңнама туралы егжей-тегжейлі айтып берді және көрермендерді өз тәжірибесіндегі нақты жағдайлармен таныстырды.
  Бағдарлама барысында студенттер ток-шоуға қатысушылармен әңгіме барысында туындаған сұрақтарды қойды.
  Болашақ журналистерге арналған бағдарламаны түсіруге қатысу теледидар әлеміне енуге және мамандық таңдаудың дұрыстығына тағы бір рет көз жеткізуге мүмкіндік болды.

14.10.2016