Университетте "Балаға қуаныш сыйла" дәстүрлі қайырымдылық акциясы өтті

26 қазан күні университетіміздің 10 оқу корпусының фойесінде қуанышты да ерекше атмосфера: балалар әндері, пісірілген нан мен қолдан жасалған бұйымдарға толы үстелдер және ең бастысы, жетім балалар тағдырына бей-жай қарамайтын қонақтар.

Міне, төртінші жыл педагогикалық факультет "Балаға қуаныш сыйла" қайырымдылық акциясын өткізуде. Әрбір акция сайын қоғамның осы іс-шараға деген қызығушылығы артады. Көмектесу Балалар үйлерінің тәрбиеленушілеріне ЖОО-ның барлық факультеттері көмекке келді.

Балаларға көмек үлесі ретінде  ұсынылған  сұрыптамадан зат сатып алу қажет. Негізінен, бұл нан-тоқаш және кондитерлік өнімдер, жеміс-жидектер. Биыл таңдау кітаптар, суреттер және ұсақ-түйектермен толықтырылды. Баға кесімді емес - қалаған тауарды кез-келген құнға сатып алу мүмкіндігі ұсынылды.

Өткен жылы қайырымдылық акцияның алым сомасы 43 мың теңгені құрады. Бұл қаражатқа кеңсе тауарлары, ойыншықтар және басқа да балаларға қажетті заттар сатып алынды. Бірақ акция  ұйымдастырушылары сыйлықтармен шектеліп қоймай,  жыл сайын олар өздері балаларға барады.

2015 жылы волонтер-студенттер Полудино ауылының балалар үйіне барып қайтты. Бұл жолы қайда баратындарын әлі шешкен жоқ. Бірақ міндетті түрде желтоқсан айында, балалардың көптен күткен мерекесі, Жаңа жыл, қарсаңында.

26.10.2016