ЖОО-да КТК университеттік лигасының ¼ финалы өтті

Біздің университетте дәстүр бойынша бірінші қар КТК-ның жаңа маусымымен қарсы алынады. Бұл маусым ерекше, мерейтойлық. Дәл осы жылы бірінші ойын өткізілгеніне 30 жыл. Клуб өмірі уақыты ішінде университет студенттері мен түлектері табысты, бәсекеге қабілетті және үйлесімді тұлғаларға айналды, себебі КТК сахналық шеберлікті қалыптастырумен қатар, тұлғалық қасиеттерді дамытуға көмектеседі.

Бұл маусымда командалар саны әдеттегіден көп, 11. Әрбіреуінің өз репертуары мен стилі бар. Ойынға жаңа ғана емес, КТК-ның талай ойындарын ойнаған командалар қатысты.

Дегендей, бұрынғы КТКшылар болмайды. Біздің жастар оған дәлел. Туған университеттен кеткесін, оларды осында қайта тартады. Осылайша, Константин Фукс туған сахнасын тастай алмай, клубтың бас редакторы ретінде университетке қайта оралды.

Көрермендер сүйетін қатысушылардың көбі командаларын, стилін өзгертті немесе тіпті сахнадан кетті. Бірақ одан ойыннан рахат алу кем болмады. Олардың орнына өнерлері кем емес жастар келді.

Бұл кезеңде жартылай финалға барлық қатысушылар өтті. Көшбасшылар үштігіне «Каленка» ПФ құрамасы, «Магистранттар құрамасы» және «Студенттік құрамасы» кірді. Сонымен қатар жаңа «Квартет» командасы және «Феникс» экс-чемпиондар командасы атап өтілді.