«Тәуелсіздіктің шыңдары» эссе байқауы жарияланды

«Қазақстан халық ассамблеясы» кафедрасы Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған «Тәуелсіздіктің шыңдары»/ «Вершины Независимости» эссе байқауының басталуы туралы жариялайды.

Байқауға қатысуға М. Қозыбаев атындағы СҚМУ барлық факультеттерінің студенттері шақырылады.

Байқау мақсаты Қазақстан Тәуелсіздігінің қалыптасу кезеңіндегі ел жетістіктеріне мақтанышты көрсету және Ұлт Жоспарын және «Мәңгілік Ел» жалпы ұлттық отаншылдық идеясын жүзеге асыруда  жастар алдына қойылған міндеттерді ұғыну, өз Отанын, туған және тұратын жерін сүюге дағдыландыру болып табылады.

Эссе байқауы 2016 жылдың 7 қарашасынан өткізіледі.

Сұранымдар мен жұмыстарды қабылдау – 2016 жылдың 2 желтоқсанына дейін.

Байқау қорытындылары 2016 жылдың 7 желтоқсанында шығарылады.

Байқауды өткізу туралы Ереже (қазақ тілінде)
Байқауды өткізу туралы Ереже (орыс тілінде)

03.11.2016