ҚХА кафедрасы авторлық өлеңдер студенттік байқауының басталуын жариялайды

«Казақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған авторлық өлеңдер студенттік байқауының басталуын жариялайды.

Байқауға қатысуға М. Қозыбаев атындағы СҚМУ барлық курстары мен мамандықтарының студенттері шақырылады.

Байқау мақсаты ҚР Президентінің қазақстандық қоғамды жаңартудағы жеке еңбегін мойындау, студенттік жастардың отаншылдығын және Қазақстан болашағына деген азаматтық жауапкершілікті арттыру, дарынды студенттерді табу және қолдау, олардың жеке шығармащылық қабілеттіліктерін дамыту болып табылады.

ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған авторлық өлеңдер студенттік байқауы туралы ереже

Сұранымдар мен жұмыстарды қабылдау – 2016 жылдың 21 қарашасына дейін.

Байқаудың өткізілуі (тыңдау) – 2016 жылдың 23 қарашасы.

Марапаттау – 2016 жылдың 29 қарашасы.

09.11.2016