ТЭҚФ студенттерімен баспасөз-конференция түріндегі «Діни толеранттылық» тақырыбында кездесу өтті

2016 жылдың 15 қараша күні Петропавл қаласының «Қызылжар» орталық мешіті және «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы ынтымақтастығының аясында ТЭҚФ студенттерімен баспасөз конференция түріндегі «Діни толеранттылық» тақырыбында кездесу өтті. Бұл іс-шара Халықаралық толеранттылық күніне орайластырылды.

Әділбеков Х.Қ., мешіт ұстазына, студенттер өздерін толғандыратын «Толеранттылықтың негізінде не жатыр?», «Толерантты адам болу үшін не істеу керек?», «Басқа дін өкілдері өздерінің мерекесіне шақырса, қатысуға бола ма?» сияқты көптеген сұрақтарын қойды.

Студенттердің сұрақтарына білікті жауаптар берілді. Кездесуде пікір алмасу, диалог, өз ойын ашық білдіру көрініс берді.

16.11.2016