«Нұр Отан» партиясы «Болашақ» филиалы 2015-2016 жж. жұмыс қорытындысын шығарды

«Нұр Отан» партиясы «Болашақ» филиалының есептік-сайлаулы конференциясы өтті. Қаралатын мәселелер тізіміне бірнеше сұрақтар енгізілді, оның ішінде филиал саясаттық кеңесінің жаңа мүшелерін сайлау және 2015-2016 жылғы жұмыс нәтижелері туралы.

2005 жылдан бастап университетте «Нұр Отан» партиясының «Болашақ» филиалы жұмыс істейді. Бүгінгі күні аймақтық филиалға партияның 1306 мүшесі кіреді. Үлкен бөлігін, яғни мыңға жуық партия мүшелерін, студенттік жастар құрайды. Олардың қатарлары жыл сайын жаңа қатысушылармен толығады.

Конференцияға ЖОО-ның студенттері мен оқытушылары санынан 110 делегат қатысты. Олардың көмегімен партия филиалы саясаттық кеңесінің сайлауы өткізілді. Сондай-ақ, өткен жылдағы атқарылған жұмыс туралы саясаттық кеңес есебі ұсынылды.

«Болашақ» филиалының саясаттық кеңесін сайлау ашық түрде өтті. Барлық мүшелер бір ауыздан сайланды.

21.11.2016