Университетте ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған дебат турнирі өтті

Қарашаның 18 жұлдызында 2016 жылы М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-де, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған университеттік дебат турнирі өтті. Турнирдің ұйымдастырушылары-Студенттік ректорат,студенттер кәсіподағы, ТІ жөніндегі департамент және Ғылым департаменті.

Пікірталасқа қатысушылардың қос лигасы да Британдық парламенттік  форматта  өтті. Турнирдің арқасында  қатысушылар жақсы тәжірибе алуымен қатар, өз көзқарастарын тұжырымдау қабілетін дамытуға мүмкіндік алды.

Ойын нәтижелері бойынша:

Орыс лигасы:

-       1 орын ИТФ «№7» құрамасы: Ахметжанов Амир, Сабитова Ақбота;

-       2 орын ТЭҚФ «Де-факто» құрамасы: Хорошенко Андрей, Тулеев Бари;

-       3 орын  ЖАШҒФ«Просто так» құрамасы: Таскенова Фариза, Бахтияров Думан.

Қазақ лигасы:

-       1 орын ТжӘИ «Лаула» құрамасы: Байгани Дина, Коблан Акерке;

-       2 орын «Сұңқар» құрамасы: Хайрушева Карина (ТЭҚФ),  Ануарбекова Гүлжан (ЖАШҒФ);

-       3 орын ТЭҚФ «Алаш» құрамасы: Даулетбай Шынар, Тұрсынбай Ермарал.

Қараша айының 26-27 аралығында университеттіміздің 80-жылдығына арналған «Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы» атты дебаттық турнирі жоспарланған.

24.11.2016