М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да Студент күні атап өтілді

Қарашаның 17 күні бүкіл әлем Халықаралық Студент Күнін атап өтеді. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да да бұл күн атап өтілді. 1 корпустың акт залында бұл оқиғаға арналған салтанатты концерт өтті. Іс-шара Жаратылыстану және ауыл шаруашалаық ғылымдары факультеті ұйымдастырған Студенттік шеруден басталды. Оған ЖОО-ның жастары қатысты. Олар өз позитивті көңіл-күйлерін залда отырған көрермендерге сыйлады.

Ресми бөлім Тәрбие жұмысы жөніндегі департаментінің проректоры Мұқарам Тайжанованың құттықтау сөзімен басталды. Өз сөзінде ол университетіміздің жетістіктерін атап өтті және, әрине, барлық жиналғандарды мерекемен құттықтады!

Мереке марапаттау салтанатымен жалғасты. Оны оқуда жетістіктері бар және ЖОО-ның өміріне белсенді қатысатындар ерекше күтті. Олардың барлығы М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың ректоры Серік Мәуленұлы Өмірбаев мақтау қағазымен марапатталды.

Кейін көрермендер мерекелік концерт куәгерлері болды. Сахнада соло нөмірлермен дарынды балалар өнер көрсетті. Университетіміздің шығармашылық ұйымдары да шетте қалған жоқ! Іс-шара өте жарқын және мазмұнды өтті. Студенттер мерекені тамаша атап өтті деп толық сеніммен айтуға болады.

25.11.2016