Петропавл және СҚО-ның көрікті жерлері мен орындары бойынша бүктемелер ұсынылады

Практикалық қолдану үшін "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасы ұйымдастырған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша үздік туристік ақпар-кітапша жобалары конкурсының нәтижелері бойынша ғылыми-әдістемелік бірлестіктің мүшелерімен және "Қазақстан халқы Ассамблеясы" кафедрасының студенттік ғылыми қоғамымен әзірленген Петропавл қаласы және Солтүстік-Қазақстан облысының тарихи-мәдени, діни-табыну, спорттық, мәдени-демалыс көрікті жерлері мен орындары бойынша бүктемелер ұсынылады.

Бүктемелер негізіне конкурс жеңімпаздары, "Туризм" мамандығының 2016 жылғы университет түлектерінің (Агафонова Э., Габбасова А., Григораж. Ю., Попова Е.,  Серікова А., Хованская Ю) материалдары енді (Ғылыми жетекші: "ЭБУС" каф. аға оқытушы – Кузьменко Ю. В.).

Бүктемелердің дизайны "Ақпараттық жүйелер" кафедрасының оқытушы Ю.А. Поповамен әзірленді.

Спорт Мәдениет Діни мекемелер
Сауық