«Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасының ғылыми-әдістемелік бірлестігімен ғылыми-әдістемелік материалдар әзірленіп, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың БПБ-мен басып шығарылды

«Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы оқытушыларға, магистранттарға және студентерге кафедра ғылыми-әдістемелік бірлестіктерінің мүшелерімен әзірленген оқу-тәрбие жұмысында және ғылыми-зерттеу қызметінде 2016 жылы ҚР этносаясатының мәселелері бойынша келесі әдістемелік құралдар мен анықтамалықтарды пайдалануды ұсынады:

1. Ғылыми зерттеу тақырыбын таңдау: әдістемелік құрал / құр. Л.А. Гривенная. - Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. - 107 б.

2. Азаматтық барабарлық пен Қазақстан халқының бірлігі: тұжырымдамалық негіздер және практикалық тәжірибе: әдістемелік құрал / Л.А. Гривенная. – Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. – 102 б.

3. Медиация пікірталасты немесе дауды реттеу рәсімі ретінде: әдістемелік құрал / Г.Н. Мұсабаева. -  Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. – 111 б.

4. Солтүстік Қазақстан облысының мұражайы: ақпараттық анықтамалық / құр. Л.А. Гривенная, Ю.В. Кузьменко, Д.И. Виноградов. - Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. - 117 б.

5. Солтүстік Қазақстан облысының халық шеберлері: ақпараттық анықтамалық / құр. Д.Г. Хасанова - Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. - 107 б.

6. Көптілділік қазақстандық қоғам тұрақтылығының және дамуының негізі ретінде: әдістемелік құрал / Т.А. Ахметова, З.П. Табакова, О.Г. Штро, М.А. Тябус. - Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. – 118 б.

7. Солтүстік Қазақстан облысының діни бірлестіктері: тарихы және қазіргі заманы: ақпараттық-талдау анықтамалығы / Я.Ф. Трофимов, А.В. Никифоров, О.В. Синяков. - Петропавл: М. Қозыбаев атындағы СҚМУ, 2016. – 108 б.

Берілген құралдар гуманитарлық және жаратылыстану циклдары пәндерінің ОЖЖ мазмұнына толықтырулар мен өзгертулер енгізу үшін, және ҚР этносаясатының мәселелері бойынша магистрлік диссертациялар мен  дипломдық жұмыстардың тақырыптамасын кеңейту үшін ұсынылады(Ғылыми кеңестің 26.11.2016 ж. №2 шешімі).

«Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының 2015-2016 жж. әдістемелік зерттемелері университет сайтының «Репозиторий» тарауында орналастырылған.

05.01.2017