«Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы шежірені құруға арналған ақпаратты жинақтаудың басталғанын хабарлайды

«Қазақстан халқы ассамблеясы»  кафедрасы Алғыс күніне арналған ауызша тарих  жанрындағы «Жақсылық пен қайырымдылық керуені» шежіресін құруға арналған ақпаратты жинақтаудың басталғанын хабарлайды.

Шежіреге қатысуға М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттерін, магистранттарын, оқытушылары мен қызметкерлерін, Қазақстан Республикасы ұлттық ұланы Әскери институтының курсанттары мен оқытушыларын, колледж оқытушылары мен оқушыларын,  Петропавл қ. мен СҚО мектептерінің мұғалімдері мен оқушыларын және Солтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы ассамблеясының өкілдерін, СҚО мұражайлары мен басқа мәдени-ағарту мекемелері мен ұйымдарының қызметкерін шақырамыз.

Шежірені құру мақсаты азаматтық татулықты, қоғамдық келісімді, қазақстандық барабарлық пен бірлікті, қазақстандық жалпыұлттық патриоттық «Мәңгілік Ел»  идеясының құндылықтарын, ортақ халық игілігі ретіндегі жаңа қазақстандық патриотизмді нығайту болып табылады.

Жұмыстар мен қатысу өтінімін MS Word 97-2003 нұсқасындағы мәтіндік редакторында 2017 жылдың 23 қаңтарынан бастап 10 ақпанына дейінгі мерзімде ұсыну қажет.

Үздік жұмыстар ҚХА кафедрасының ғылыми-әдістемелік құралдарының материалдарында басылып шығарылады, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың сайтында орналастырылады, мерзімдік баспасөзде жарияланады.

Алғыс күніне арналған ауызша тарих жанрындағы «Жақсылық пен қайырымдылық керуені» шежіресін құру туралы ереже

23.01.2017