14 желтоқсанда ТжӘИ-де ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған концерт өтті

Құттықтаймыз, ел!

14 желтоқсанда Тіл және әдебиет институтында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған салтанатты концерт өтті.
ТжӘИ директоры Жанар Таласпаева жиналғандарға құттықтау сөз сөйледі. "Бұл мереке біздің әрқайсымыз үшін ерекше маңызды. Біздің бүгінгі жетістіктеріміз - бұл университеттің студенттері мен оқытушыларының республиканың егемендігін нығайтуға қосқан лайықты үлесі", - деп атап өтті Жанар Серкешқызы.
Содан кейін марапаттау рәсімі өтті. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың ғылыми, қоғамдық және спорттық өміріне белсенді қатысқаны үшін үш студент Құрмет грамотасымен марапатталды. Осы жерде 1-ші қысқы спартакиаданың жеңімпаздары мен жүлдегерлері болған ТжӘИ кафедраларының құрама командалары дипломдармен марапатталды.
Іс-шара "Жұлдыз" шығармашылық бірлестігінің жеке орындаушылары мен қатысушыларының өнер көрсетуімен жалғасты. Студенттер өздерінің әндерімен, билерімен және өлеңдерімен Отанға деген сүйіспеншілігін көрсетті және барлық жиналғандарға сергектік пен оптимизм сыйлады.
Концерттің соңғы аккорды " Қазақ елі осылай!" атты әні болды.
   Богдан Петров,
   ТжӘИ студенттік директоры