ТжӘИде М.Қозыбаев атындағы СҚМУдағы Жаңажылдық маусымның ашылуы өтті

22 желтоқсанда Тіл және әдебиет институтында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да жаңа жылдық маусымның ашылуы өтті.  Мереке қонақтарын тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректор Мұқарам Тайжанова қарсы алды. Өз сөзінде ол ТжӘИ студенттері мен оқытушыларының жетістіктерін жоғары атап өтіп, жаңа жеңістер тіледі. Содан кейін залдың ду қол шапалағымен Мукарам Мурзатовна сиқыршы Аяз Атамен бірге жаңа жылдық шыршаны "Жарықтандырды". Жасыл сұлулық 3 корпустың фойесінде ерекше атмосфера жасай отырып, жарқын шамдармен жарқырады.
Таланттардың нағыз "Отшашуы" осы мерекелік кешті жалғастырды. Импровизацияланған сахнада Сағындық Сәрсеков, Зәуреш Макина, Иван Неверовский, Анна Тетюхина Жаңа жыл туралы танымал әндермен өнер көрсетті. Ксения Лаханоның жетекшілігімен "Жұлдыз" би студиясының қатысушылары да өз шығармашылығымен қуантты. Көрермендер үшін көңілді конкурстар дайындалды, онда студенттер де, оқытушылар да ептілік пен шеберлікпен "Өлшенді". Іс-шара Зинаида Старикова орындаған "Бұл жаңа жыл" композициясымен мерекенің барлық қонақтарының орындауында жаппай бимен аяқталды.
Бұл кеш бізбен бірге мерекенің қуанышын бөлісуге келген және көптеген жарқын эмоциялар сыйлаған әр адамның жүрегінде жағымды әсер қалдырды.

27.01.2017