«ЖОО жағдайында «студент-оқытушы» жүйесіндегі мазасыздану және қауіп-қорқыныш феномені» семинары

2017 жылдың 31 қаңтарында «Педагогика және психология» кафедрасы (психологиялық кеңес беру кабинетінің жұмысы аясында) Академиялық қызмет жөніндегі департаментінің оқу-әдістемелік бөлімімен бірге «ЖОО жағдайында «студент-оқытушы» жүйесіндегі мазасыздану және қауіп-қорқыныш феномені» атты семинарын өткізді. Семинарға 1-2 курс студенттерінің эдвайзерлері қатысты.

Семинар барысында жеке адамның мазасыздық проблемасының теориялық негіздері, студенттер мен оқытушылар тұлғалық жоғары мазасыздануының теріс салдары, мазасыздықтың оқу қызметінің тиімділігі мен нәтижелілігіне әсері, мазасыздықты диагностикалау және түзету ерекшеліктері қарастырылды.

Сонымен қатар, оқытушылардың өз тұлғалық мазасызданудың деңгейін анықтауға және эмоциялық ширығу мен мазасыздықты азайтуға бағытталған арт-терапевтикалық әдістермен танысуға мүмкіндігі болды.

Семинардың жетекшісі «Педагогика және психология» кафедрасының аға оқытушысы, психология магистрі Н. И. Волчкова болды.

08.02.2017