Университетте аймақтық ғылыми-әдістемелік семинар өтті

10 ақпан күні СҚМУ-дың Жастар ісі жөніндегі комитеті өзекті тақырыпты талқылауға қатысты.

"Қайырымдылықты ұйымдастыру: жаңа қағидалары мен тәсілдері" – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ өңірлік ғылыми-әдістемелік семинарының тақырыбы. Модераторы – Людмила Гривенная. Іс-шараға университет оқытушылары, университеттің жастар ұйымдары (ЖІК, Кәсіподақ комитеті, мемлекеттік ведомстволардың, қоғамдық бірлестіктерінің, қайырымдылық қорларының, хатшылықтың меңгерушісі Наил Сәлімов бастаған СҚО ҚХА этномәдени бірлестіктерінің өкілдері шақырылды.

Семинарда мүгедектер мәселелері жөніндегі тақырыптар қозғалды. Осы ақпаратпен СҚО әкімінің штаттан тыс кеңесшісі Светлана Бусыгина сөз сөйледі. Сондай-ақ, қызықты және өзекті мәселенің бірі университет жастары мен жастар ұйымдарының қайырымдылық көмекті қалай көрсететіні және қызметті қалай жүзеге асыратыны болды.

Жастарымыздың мейірімді жүрегінің тереңдігін атап өткен жөн. Күнделікті әбігершілікке, көптеген проблемалар мен жұмысқа қарамастан, балалар ізгі істерге уақыт табады.

Семинар қорытындысы бойынша қатысушылар байланыстарымен алмасып, өз ұсыныстарын енгізді. Семинар соңында Жастар ісі жөніндегі комитетпен Петропавл қаласының балалар үйіне көмек көрсетілді.

Құрметті достар, игілікті істер жасайық, мұқтаж адамдарға көмек қолын созайық!

13.02.2017