СҚМУ ҚР жоғары оқу орындары студенттерінің арасында география пәні бойынша пәндік олимпиада өткізеді

«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті» ШЖҚ-дағы РМК 2017 жылдың 5 сәуірінен бастап 6 сәуіріне дейін  Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің арасында 5В011600 – География  мамандығының география пәні бойынша пәндік олимпиада өткізеді.

Олимпиаданың мақсаты: шығармашылық мүмкіншіліктерді ашу, жеке тұлғаның қарқынды қалыптасуы және жеке тұлғаның дамуы үшін жағдайлар жасау, ең дарынды студенттерді таңдау және қолдау; студенттердің интеллектуалды әлеуеттерін қалыптастыруға жағдай жасау;  студенттер мен жас  ғалымдарды қазіргі заманғы ғылыми мәселелерді шешуге тарту; ғылыми қызметтерге қызығушылықтарды дамыту.

Олимпиаданы өткізу орны: Петропавл қаласы, Пушкин көшесі, 86, № 2 оқу корпусы, М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті.

Олимпиаданың жұмыс тілдері: қазақ және орысша.

Олимпиаданың бағдарламасына жоғары оқу орындары мамандықтарының базалық пәндерінің бөлімдері бойынша тапсырмалар енгізіледі.  Конкурстың қорытындысы бойынша олимпиаданың қазылар алқасы командалық біріншіліктің  қатысушыларын анықтайды, сонымен бірге жеке есепте 1, 2, 3 орын алғандарды анықтайды. Сонымен, командалық жүлделі орындардың саны,  сонымен бірге жеке есепте жүлделі орындар: 1 – біреу, 2 – екеу, 3 – үшеу.

Олимпиаданы өткізудің қағидасы

Олимпиадаға қазақ және/немесе орыс тілдерінде оқитын 1-4 курс студенттері қатыса алады (қатысушылардың өзімен бірге жеке куәлігі, сынақ  кітапшасы немесе студенттік билеті болуы тиіс).

Команданың құрамы: жетекшісі және команданың 2 мүшесі. Бір жоғары оқу орнынан қатысатын команданың санына шектеу қойылмайды. Қатысушылардың іссапарлық шығындары команданы жіберген оқу орнының есебінен жүзеге асырылады. Олимпиадаға қатысушыларды Петропавл қаласының қонақ үйлеріне орналастыру жоспарланған. Темір жол вокзалынан «Педагогикалық колледж» аялдамасына дейін №25 автобусымен жетуге болады.

Олимпиадаға тапсырыс 2017 жылдың 15 наурызына дейін nkzugeoolimpiada@mail.ru электронды поштасына келесі түрде қабылданады:

География бойынша Республикалық студенттік олимпиадаға қатысуға тапсырыс
(әрбір  қатысушыға толтырылады)

Тіркеу карточкасы

1. Қатысушының Т. А.Ә. (толық):
  2. Шифр, мамандық, курс, оқыту тілі:
  3. Оқу орны (толық атауы):
  4. Мекеменің E-mail:
  5. Мекен-жайы:
  6. Контактылық телефон/факс:
  7. Олимпиаданың тапсырысы орындалатын тіл:
  8. Қонақ үйге  орынды брондап қою (иә/жоқ):
  9. Келу (күні, уақыты, көлік түрі):
  10. Кету (күні, уақыты, көлік түрі):
  11. Команда жетекшісінің Т.А.Ә., лауазымы, ғылыми дәрежесі және атағы, оның контактылы телефоны:
  12. E-mail (міндетті түрде):

Тіркеу карточкалары doc. форматында электронды поштаға жіберіледі. Студент пен жетекшінің жеке куәлігінің көшірмесін жіберу қажет.

Ұйымдастыру комитетінің мекен-жайы: 150000,   Петропавл  қаласы, Пушкин көшесі, 86, № 2 оқу корпус, «М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті.», география және экология кафедрасы

Контактылық  тұлға: Бектемісова А.У. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ жаратылыстану және ауыл шаруашылық ғылымдары факультеті деканының орынбасары, жұмыс тел.: +7 (7152) 493797, ішкі 1216; ұялы тел.: 8-705-712-16-77, e-mail: abektemisova@mail.ru

Контактылық  тұлға: Исмагулова С.М. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ география және экология кафедрасының  аға оқытушысы,  магистр, ұялы тел.: 8-777-659-67-32, e-mail: nkzugeoolimpiada@mail.ru

Олимпиадаға қатысушылар  2017 жылдың 4 сәуірінде келуі керек. Кетуі -  2017 жылдың  6-7 сәуірі.

Олимпиадаға қатысуға байланысты барлық шығындар  (келу, кету, тамақтану, тұру) жіберген жақтың есебінен жүзеге асырылады. Қонақ үйге  орынды брондап қою қажеттілігін тапсырыста хабарлауларыңызды сұраймыз.

16.02.2017