Орыс мектебіндегі қазақ тілі пәні бойынша олимпиада

Қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен  2017 жылғы 23 ақпан күні орыс мектебіндегі қазақ тілі пәні бойынша олимпиада 10 – сынып,  11 – сынып  оқушылары арасында өтті. Олимпиадаға қаланың орыс мектебінде оқитын қазақ балалары мен өзге ұлт өкілдері қатысты.   Олимпиада екі турмен өтті. Барлығы 35 оқушы қатысты.

10 – сынып  бойынша жеңімпаздар:

Өзге ұлт арасында: I орын – Давыдов Богдан (мұғалімі –Төлегенова Айгүл Сұрағанқызы, № 1 лицей); II орын – Халитова Карина (мұғалімі –  Майсеитова З.Ш,  М. Айтхожин атындағы №1 орта мектебі), Пильзак Владимир (мұғалімі – Жанбекова Даметжан Гомарқызы,  №10 орта мектебі); III орын - Исраилов Ренат (мұғалімі – Шегирова Зейнеп Камбарқызы, бірінші гимназия», Колесникова Екатерина (мұғалімі –  Майсеитова З.Ш,  М. Айтхожин атындағы №1 орта мектебі), Югатова Маргарита Әлишер (мұғалімі –Баженова Арайлым Науқанқызы, БЕСТ гимназиясы).

Қазақ балалары арасында: I орын – Таран Жанна (мұғалімі – Кушербаева Жанар Аманжолқызы,  Мағжан Жұмабаев атындағы гуманитарлық колледжі); II орын – Шаканов Алмас (мұғалімі – Құдабаева Алма Ғалымқызы, № 26 мектеп –балабақшасы); Жолдасапаева Лейлә (мұғалімі – Кушербаева Жанар Аманжолқызы,  Мағжан Жұмабаев атындағы лицей); III орын – Балкеева Сауда (мұғалімі – Можганова Нурикамал Тілектесқызы,  Мағжан Жұмабаев атындағы лицей) Рамазанова Айнұр (мұғалімі – Баженова Арайлым Науқанқызы, БЭСТ гимназиясы), Құдабаева Айдана (мұғалімі – Каскеева Әсемгүл Сейпиқызы, БЭСТ гимназиясы).

24.02.2017