Дәстүрлерді сақтай отырып

Өткен жұма күні М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да студенттер қысты шығарып салды. Масленица – ежелден тойланып келе жатқан ең қуанышты да ең жарқын славян мерекелерінің бірі. Бүгін де ол қадірлі мейрам болып қалуда, өйткені ол жақсы көңіл-күй, көктем мен жарқын күндердің келуімен байланысты. Университететімізде бұл мереке дәстүр бойынша көңілді және шулы атап өтіледі. Масленица көптеген ғасырлар бойы халық серуені сипатын сақтап келеді. Университетіміздің студенттері мен оқытушылары да дәстүрден сырт қалған жоқ: тақпақтар айтып, әсерлі би биледі.

Ауа райы бұл күні ашық болды, сондықтан Масленица мерекесінде студенттердің жүректері қуаныш пен шаттыққа толып, ізгі тілектер айтылды.

27.02.2017