СҚМУ-дың мықты жартысы нәзік жандыларды құттықтады

Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан Мемлекеттік университетінің мықты жартысы нәзік жандыларға арнайы концерттік бағдарламаны дайындады. Бұл салатанатты шараны ашу міндеті ректор қызметін атқарушы Серік Өмірбаевқа бұйырды. Ол осы шырайлы көктемнің  халықаралық 8-наурыз әйелдер күнімен жиналған нәзік жандыларды құттықтап, университеттің жұмысына өз үлесін қосқан қызметкерлердің бір қатарын құрмет грамоталарымен марапаттады.

Сонымен қатар оқу ордамыздың дарынды жастары танымал әншілердің әндерін қыз, әйелдердің құрметіне арнап айтты. Арнайы концерттік бағдарлама жиналғандардың көңілінен шықты. Әрбіреуі өз орындарынан тұрып, сахнада өнерін көрсеткендердің қатарына ду қол шапалағын  аямады.

06.03.2017