"Танымал ғалымдар" конференциясы

2017 жылдың 30 наурызда жаратылыстану және ауыл шаруашылық факультетінде М.Қозыбаев 80-жылдық мерейтойына орай конференция өтті. Конференцияның тақырыбы "Танымал ғылымдар".

Конференцияда "Жалпы биология" кафедраның оқытушылары, магистранттар, студенттер қатысты.

Алғы сөзбен "Жалпы биология" кафедраның меңгерушісі В.С. Вилков және жаратылыстану және ауыл шаруашылық факультетінің деканы И.В. Голодова сөз айтты.

Оқытушылар Жалпы биология" кафедасында жұмыс істейтін танымал ғалымдар туралы баяндамамен сөз сөйледі.Баяндамаларда ғалымдардың өмірбаяны мен өмір жолы көрсеткен.

Конференцияға еңбектің құрметті ардагерлері Н Д. Колодченко мен В.И. Верещагин және мансапты жалғасатын оқытушылар доцент, б.ғ.к Л.Н. Кожевникова мен Ю.М. Коломин қатысты.

Біздің ғалымдардың монографиялар мен басылымдар кітап көрмесі орнатылды.

"Жалпы биология" кафедрасы

03.04.2017