ТжӘИ-де "Студенттік өзін-өзі басқарудың даму болашағы" атты конференциясы өтті

28 Ақпанда ТжӘИ студенттік директоратымен М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың 80 жылдығына арналған "Студенттік өзін-өзі басқарудың даму болашағы" конференциясы өткізілді.
Кездесуге студенттік директораттың белсенділері, факультеттердің ЖІК төрағалары және топ старосталары қатысты.
ТжӘИ-дағы өзін-өзі басқару қызметі туралы Яковлева Вероника мен Алтай Мөлдір баяндама жасады. ЖІК қызметі туралы Тарих, экономика және құқық факультетінің төрағасы Татьяна Жалнина айтып берді.
Сондай-ақ конференцияда "Студенттік жастар ұйымдары дамуының өзекті мәселелері" зерттеуінің қорытындысы шығарылды. Ауызша сауалнама мен сауалнаманың нәтижелерін ТжӘИ студенттік директоры Богдан Петров айтты.
Конференция соңында қатысушылар пікір алмасып, студенттік өзін-өзі басқару жұмысын жақсарту бойынша ұсыныстарын білдірді.

04.04.2017