ТжӘИ-де М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың 80 жылдығына арналған "Университет тарихы - ел тарихы" квесті өтті.

20 ақпан Тіл және әдебиет институтының студенттерінің есінде ұзақ уақыт есте қалады. Университет тарихы туралы жұмбақтар, келесі тапсырманы іздеу, обсерваториядан 3 корпусқа дейін жүгіру және т.б. - ТжӘИ студенттік дирекциясы ұйымдастырған квестті осылай сипаттауға болады.
Ойынға әр түлек шығарушы кафедрадан 4 команда қатысты. 1, 2 корпус, обсерватория, 1 және 2 корпус арасындағы өткел, спортзал, саябақ ішіндегі шырша осының барлығы командалар кезекті "құпияны" тауып алу керек болды. Балалар бірге тапсырмаларды орындады. Квесттің соңғы нүктесі 3 корпус болды, онда қатысушылар тағы бір тапсырманы күтті. Олар М. Қозыбаев атындағы  СҚМУ тарихы мен қазіргі жағдайы туралы сұрақтарға жауап беруі керек еді ,өйткені ойын біздің университеттің 80 жылдығына арналды.  Барлық бес турдың нәтижелері бойынша "Герман-роман филологиясы" командасының балалары ең көп балл жинады, сол үшін студенттік ректораттың сыйлықтарын алды.
Екінші орынды болашақ орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдері, квесттің қола жүлдегерлері - "Журналистика" кафедрасы иеленді. "Қазақ тілі мен әдебиеті" мамандығының студенттері қатысқаны үшін грамотамен марапатталды.
  Құттықтаймыз!
  Құрметпен, ТжӘИ студенттік директораты