ТжӘИ-де Жеңіс күніне арналған концерт өтті

5 мамырда ТжӘИ студенттік директораты "Герман-роман филологиясы" кафедрасымен бірге Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне арналған концерт өткізді. Оған тіл және әдебиет институтының белсенділері ғана емес, жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультетінің студенттері де қатысты. Жүргізушілер Даниил Федосеев пен Бопан Бегалина болды. Әнмен бірінші курс студенті Иван Неверовский және ФЭСН "Алтын" дауысы Еркежан Қыдырбек өнер көрсетті. Зәуреш Макина мен Камила Сәдуақасованың дуэті көрермендерді қуантты. Анастасия Поляк, Ксения Лахно және Диана Дискаеваның өлеңдерін оқыды. Балалар авторлардың өз шығармаларына салған сезімдерін жеткізе алды. Вальсте үш жұп айналды: Рустам Ибраев пен Ксения Лахано, Петр Зябликов пен Алина Кривенко, Иван Неверовский және Диана Дискаева. Концерт "Жеңіс күні" дәстүрлі әнімен аяқталды.