Қазақ тілі пәні бойынша олимпиада

Қазақ тілі кафедрасының ұйымдастыруымен  2017 жылғы 14 сәуір күні қазақ тілі пәні бойынша 1 курс студенттердің арасында олимпиада  өтті. Олимпиадаға  қазақ балалары мен өзге ұлт өкілдері қатысты.   Олимпиада екі турмен өтті. Барлығы 25 студент қатысты.

Өзге ұлт арасындағы жеңімпаздар: 1-орын – Мирзаева Сайран (ПФ, ДОВ-16); 2-орын – Аллахиярова Шахнияр (ТЭҚФ, ФС-16 ), Дзортова Аяна  (ПФ, ПМНО-16 ); 3-орын – Горшков Никита (АТФ, М(о)-16), Иващенко Виктория (ТжӘИ, ИЯ-16).

Қазақ балалары арасындағы жеңімпаздар : I орын –  Камиткан К (ПФ, КДР-16), II орынАбилова Н (ПФ, Дф-16), Дюсембекова К.(ПФ, ППС-16); III орын -Қалымтаева А.(ИТФ, РЭТ-16), Утебаева К.(ПФ, ППС-16), Какилеева Ж.(Экол-16)

07.06.2017