"Жалпы биология" кафедрасында мастер-класс

"ҚОЗЫБАЕВ ОҚҰЛЫҚТАРЫ - 2017: Қазақстан және қазіргі заманның сын-тегеуріндері" халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция шеңберінде "Жалпы биология" кафедрасында "Таксидермия" пәнінің бойынша мастер-класс өткізілді.

Мастер-класстың авторы мен бастаушы - кафедрасының аға оқытушысы, магистр Зубань Иван Александрович.

Иван Александрович алабұғасы мысалында түлыптың жасау ережелерді пен ұсынымдарды көрсетті.

Негізгі қоңақтары: П.П. Ершов атындағы ИПИ "Биология, география және оларды оқыту әдістемесі" кафедрасының меңгерушісі Левых Алена Юрьевна, СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының меңгерушісі Вилков Владимир Семенович, СҚМУ "География және экология" кафедрасының меңгерушісі Дмитриев Павел Станиславович, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ оқытушылары, магистранттары, студенттері.

"Жалпы биология" кафедрасы