ТжӘИ-дің оқытушылар мен студенттері Ұстаздар күніне арналған университеттік концертіне қатысты

2017 жылғы 29 қыркүйек М. Қозыбаев атындағы  СҚМУ-да  Мұғалімдер күні мен Қарттар күніне арналған мерекелік концерт өткізді. Іс-шараға тіл және әдебиет институты белсенді қатысты.
Бірқатар оқытушылар университеттің 80 жылдық мерейтойына орай медальдармен, грамоталармен және алғыс хаттармен марапатталды.
Концерттік бағдарламаға ТжӘИ студенттері белсене қатысты. СҚМУ оқытушыларының вокалдық тобының құрамында директордың орынбасары Айғаным Сайранқызы Бейсенбаева сөз сөйледі. Көрермендер назарына Нұржігіт Сейдинбаев пен Сымбат Рыспаеваның орындауындағы билер ұсынылды. Концертті біздің балалар да жүргізді-Саян Ермек және Анна Бучина.
Сондай-ақ біздің студенттер мерекені ұйымдастыруға көмектесті. Иван Неверовский мен Дархан Баяхметовтың еңбегі елеусіз, бірақ маңызды болды.

ДУ