ЖАҒФ-да студенттікке өту

19 қазан күні № 1 оқу ғимаратының акт залында дәстүрлі «ЖАҒФ студенттікке өту  – 2017» шарасы өтті. Бірінші курс студенттері шығармашылық номерлармен өз мамандықтарын таныстырды. Оларды қолдауға жоғары курс студенттері келді.   Қазылар алқасы студенттік ректор Сабитов Олжас,«Антурнан»  студенттік би   ансамблінің жетекшісі   Плохенко К.С., ЖАҒФ ОТЖ жөніндегі деканның орынбасары  Джемалединова И.М. болды.  "ЖАҒФ студенттікке өту  – 2017» шарасының Көшпелі кубогі  және ГРАН-ПРИді "Ауылшаруашылығы" кафедрасының  студенттері, 1 орын – «География и экология»кафедрасының студенттері,  2 орын –  «Химия және химиялық технологиялар»кафедрасының студенттері, 3 орын  – «Жалпы биология»кафедрасының  студенттері иеленді. Барлық қатысушыларға студенттік ректораттың атынан грамоталар мен торт түрінде тәтті сыйлықтар табыс етілді.  ректората.

23.10.2017
ФЕСН