ОРжО мамандығының студенттері үшін ӨС-3 сабақ ұйымдастырылды.

Солтүстік Қазақстан облысының орман секторында өрттен қауіпті кезең өтті, жеке сектор үшін жылыту маусымы басталады. Өртке қарсы күрес ережелерін сақтау туралы мәселе облыстың тұрғындары мен өрт сөндірушілеріне де қатысты.

«Орман пирологиясы» пәні бойынша М. Қозыбаев атындағы орман ресурстары және орман шаруашылығы (2,4 курс) мамандықтары бойынша ӨС-3  мұражайына экскурсия ұйымдастырылды (Петропавл қаласы № 3 мамандандырылған өрт сөндіру бөлімі).Экскурсияның негізгі мақсаты отпен күресудің практикалық және көрнекі дағдыларын түсіндіру болды. Студенттер СҚО өрт сөндіру бөлімінің ұйымдастыруымен және өркендеу тарихымен, өрт сөндірушілердің жұмыс жағдайымен танысып, өрттен абайсызда қараудың бақытсыз зардаптары туралы ақпарат алды. Студенттер біздің өңірдегі өрт сөндірушілердің ерлілігінің экспозициясына үлкен қызығушылық танытты. SROCH-3 депосында негізгі және арнайы мақсаттағы өрт техникасымен, жауынгерлік техникамен және өрт сөндіру құрылғыларымен танысуға болады. Бұл қызықты, ақпараттылық және көрнекі болды!

Фото Инны Савенковой.Фото Инны Савенковой.