2017 жылғы 6-10 қараша аралығында СҚМУ-да дәстүрлі Сапа апталығы өтті

Дүниежүзілік Сапа күні жыл сайын қарашаның екінші бейсенбісінде Еуропалық сапа ұйымының бастамасымен және БҰҰ қолдауымен өткізіледі. Дүниежүзілік Сапа күні алғаш рет 1989 жылдың қарашасында атап өтілді.

Бұл күні әлемнің көптеген елдерінде өнімдер мен қызметтердің жоғары сапасының, азаматтардың лайықты өмір сүруін және елдердің тұрақты дамуын қамтамасыз ету үшін қоғамды, кәсіпорынды басқару сапасының маңыздылығын атап өтуге бағытталған іс – шаралар өтуде.

Біздің университет бұл дәстүрді қолдайды. Университетте Сапа күні алғаш рет 2005 жылы өткізілді, ал 2008 жылдан бастап әр Сапа апталығы қазіргі заманғы проблемаларға сәйкес келетін белгілі бір ұранмен өтеді. Биылғы Cапа апталығының ұраны: "Білім сапасынан өмір сапасына".

Сапа апталығы-2017 шеңберінде мынадай іс-шаралар өткізілді: ТЭҚФ-тегі экономикалық ойын, ТжӘИ-дегі ғылыми-практикалық конференция, ПФ-тағы дөңгелек үстел, ИТФ-тегі іскерлік ойын элементтері бар конференция, АТФ-тағы өңірлік-практикалық конференция.

Сапа менеджменті бөлімі іс-шаралардың барлық қатысушыларына Сапа апталығына дайындық пен қатысуға үлкен алғысын білдіреді. Біздің университеттің келесі оқытушыларының Сапа апталығын-2017 ұйымдастыруға қосқан үлесін ерекше атап өткіміз келеді: Татьяна Юрьевна Ратушная, Наталья Ивановна Пустовалова, Жанар Анварбековна Туралина, Анна Александровна Чугунова, Майра Еренгаиповна Какимова.