"Ауыл шаруашылығы" кафедрасында "Мені шындаған Серпін" атты Республикалық конкурс өтті.

2017 жылдың 10.11. күні  "Ауыл шаруашылығы" кафедрасында 5В080200 "Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы" мамандығы үшін  "Мені шындаған Серпін" атты Республикалық конкурс өтті. Конкурстың мақсаты -  практикалық дағдыларды жетілдіру және арттыру,  болашақ мамандардың зоотехникалық қызмет туралы теориялық білімін арттыру. Міндеттері: үздік студенттерді анықтау; Кадрларды дайындауды жетілдіру бойынша Конкурстың жеңімпаздарының тәжірибесін кеңінен қолдану; зоотехниканың кәсібінің беделін арттырады.

Жүлделі орындарды иеленген кафедра студенттері:

I орын - Данаева Ақжан

II орын - Маханова Айсұлу