Кафедра "Асыл тұқымды жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу" атты семинарға қатысты

2017 жылдың 26 қазан күні  "Ауыл шаруашылығы" кафедрасының ПОҚ және студенттері "Асыл тұқымды жұмыстарды ұйымдастыру және жүргізу" атты семинарға қатысты, ол Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің АӨК Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы КММ өтті. Семинар барысында келесі мәселелер қаралды: «Зоотехникалық және асыл тұқымды есепке алуды ұйымдастыру және басқару: бухгалтерлік есеп формалары және оларды ұстау ережелері»; «Асыл тұқымды жануарларды қалай ұйымдастыруға және өткізуге болады, Негізгі іріктеу критерийлері "Бұқаларды іріктеу «ақпараттық-талдамалық деректер базасының (IAS) кіші жүйені пайдалану.