"Жалпы биология" кафедрасында төзімділік шарбағы күні

2017 жылы қарашаның 27-нен 30 "Жалпы биология" кафедрасы "Шарбақ төзімділігі" ЖАШҒФ студенттері үшін іс-шараны өткізді.

Тренинг "Мен және біз" іс-шара аясында студенттер байқауының.жұмыстары көрмесі өткізілді,

Іс-шараның ұйымдастырушылары: Б(о)-16 тобы Романенко Евгений, Бегиман Алмагуль, Мухамеджанова Гаухар, Иванова Ирина Шевчук Надежда, сондай-ақ топтың эдвайзері, аға оқытушы Галактионова Елена Владимировна.

"Біз ұқсаймыз" атты студенттер жұмысының байқауының мақсаты студенттерге оның өз алдына "Төзімділік"  түсінігін қалыптастыру, сондай-ақ төзімділік деңгейін анықтау. Барлығы 4 номинация бойынша: эссе жазу, сурет, плакат және заттарын жасау мараппатталды.

Факультет студенттері байқауға белсене қатысып, ең жақсы жұмыстары әрбір номинация бойынша дипломдармен, қатысушылар - сертификаттармен марапатталды.

Кафедра "Общая биология"

03.12.2017