Биология пәні бойынша халықаралық пән олимпиадасы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті "Жалпы биология" кафедрасымен және биология,география және оларды оқыту әдістемесі П. П. Ершов (филиалы) атындағы Түмен мемлекеттік университеті Ишим педагогикалық институтының 29-30 қазан күні студенттерге биологиялық мамандықтар бойынша халықаралық пәндік олимпиада өткізді.

Олимпиадаға қатысты 26 студент - 13 студент әрбір білім беру ұйымынан.

Олимпиаданың ұйымдастырушылық комитеті:

Вилков В.С. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедра меңгерушісі. б.ғ.к., - доценті

Левых А.Ю. – биология, география және оларды оқыту әдістемесінің кафедра меңгерушісі. меңгерушісі, П. Ершов атындағы ЕПИ б.ғ.к., доценті

Корнилова А.А – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының аға оқытушысы

Токарь О.Е – П. Ершов атындағы ЕПИ б.ғ.к., биология, география және оларды оқыту әдістемесінің доценті,

Каташинская Л.В – П. Ершов атындағы ЕПИ б.ғ.к., биология, география және оларды оқыту әдістемесінің кафедра доценті

Тлеубергенова Г.С. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының б.ғ.к.

Панченко В.Ю. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының аға оқытушысы

Кожевникова Л.Н.– М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының б.ғ.к.

Кузнецова М.А. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ "Жалпы биология" кафедрасының б.ғ.к.

Жадан К.С. – М. Қозыбаев атындағы СҚМУ"Жалпы биология" кафедрасының магистранті

Олимпиада тапсырмалары кешенді мәселелер түрінде келесі пәндер бойынша: ботаника, зоология, цитология, гистология, экология, жеке даму биологиясы, генетика ұсынылды.

Әр номинация бойынша қатысушылар бөлінеді,

жүлделі орындарға ие болған. Олимпиаданың нәтижелері туралы келесі жаңалықтарда оқыңыз.

Кафедра "Общая биология"