"Жалпы биология" кафедрасындағы далалық және өндірістік тәжірибелерінің қорытынды конференциясы

8 желтоқсан күні "Жалпы биология" кафедрасында далалық және өндірістік тәжірибелерінің қорытынды конференциясы

Конференцияны ұйымдастырушылар: доцент, а.ш.ғ.к. Кузнецова М. А., аға оқытушы, маг. Зубань И. А., аға оқытушы, маг. Панченко В. Ю.

Конференция жұмысына "Жалпы биология" кафедрасының меңгерушісі профессор, б.ғ.к Вилков В. С., Қазақстанның еңбегі сіңірген агрономы, Петропавлдың құрметті азаматы, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ құрметті профессоры а.ш.ғ.к Рязапов Р. Х., Солтүстік Қазақстан облысы ОӘБ табиғат және экология бөлімінің меңгерушісі маг. Сорочинский М. В., кафедра студенттері мен магистранттары.

Далалық және өндірістік тәжірибелер нәтижелері бойынша студенттер баяндамаларын оқыды.

Олардың ішінде:

1. Б(е)-15 тобы, Абильтаева А., - " Тері-венерологиялық диспансер базасындағы микроскопирования әдісін зерттеу ".

2.  Б(о)-16к тобы, Казенова. Ж., Жунусова Ж., - " Петропавл қаласы аймағындағы энтомологиялық зерттеулер нәтижесі ".

3. Б(е)-15 тобы, Исьянова. В., - " Облыстық перинаталдық орталығы базасында бактериологиялық зертхана жұмысының әдістері зерттеу ".

4. Б(е)-14 тобы, Шульц С. - " СҚО экология департаментінің базасы бойынша СҚО экологиялық жағдайын зерттеу ".

5. Б(е)-14 тобы, Жогла Я., - "Петропавл қ. қалалық ветеринарлық клиника базасында халықтың пәтерлерде ұсталатын ауру иттерді зерттеу".

6. Б(о)-16 тобы,  Романенко Е., - " 2017 көктемде Каспий теңізінің солтүстік -шығыс жағасындағы шағын шырғалақ орнитологиялық есепке алуын өткізуі ".

7. Б(о)-16 тобы, Шевчук Н, - " Петропавл қ маңында омыртқасыз жануарлардың түрлік құрамы мен саны".

8. Б(е) - 16 тобы,Уантай. У., - " Петропавл қ.маңында булавоусы қанатты қабыршақты фаунасы"

Сонымен қатар, конференция шеңбері тақырыбындағы тәжірибе бойынша ең үздік плакат.

Нәтижелері:

1 орын - Б(о)-16 және Б(о)-16к топтары

2 орын - Б(е)-14 тобы

3 орын - Б(е)-16 тобы

Қатысушылар мен баяндамашылар естелік сертификаттармен марапатталды.

Кафедра "Общая биология"

10.12.2017