«Сыбайлас жемқорлыққа жоқ» атты стендтік баяндамалар байқауы

Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу бойынша іс-шаралар студенттермен өткізілетін тәрбие жұмысының маңызды бағдары. 2017 жылғы қарашаның 29-ы педагогикалық факультетінің Бастапқы және мектепке дейінгі білім берудің теориясы мен әдістемесі кафедрасының оқытушылары ұйымдастырған «Сыбайлас жемқорлыққа жоқ» атты стендтік баяндамалар байқауының нәтижелері анықталды. Әділқазылар алқасының шешімі бойынша ІІІ орынға ПМНО-17 тобының студенттері, ІІ орынға ППС-17к тобының студенттері, І орынға ПМНО-17к тобының студенттері ие болды. Оған қоса, ұйымдастырушы комитет келесі номинациялар бойынша марапатталды: «Шығармашылық шабыт» - Монтай Жазира (ПМНО-15к тобы), «Инновациялық көзқарас» - Бүтінбай Ардақ (Дф-16к тобы), «Ерекше ой» - СПС-15к тобының студенттері және «Үздік ұран» - Кеңесбек Ақпейіл (ДОВ-17к тобы). Студенттер грамоталар және ескерткіш сыйлықтармен марапатталды.

Оған қоса студенттерге Қазақстан Республикасында сыбайлас жемқорлық фактілері үшін жазалау шаралары туралы бейнефильм көрсетіліп, «Педагогика және психология» кафедрасының оқытушысымен семинар-тренинг өткізілді.

Кафедра ТМНДО