Дөңгелек стол«Бренд made in Kazakhstan - ауылшаруашылық өнімдерінің эталоны»

2017жылдың 23 қарашасында ЖАҒФ-да  «Ауылшаруашылығы»  кафедрасымен «Бренд made in Kazakhstan -  ауылшаруашылық өнімдерінің эталоны» атты дөңгелек стол өткізілді.

Бұл шараға «Ауылшаруашылығы»  кафедрасының әртүрлі мамандықтарының студенттері қатысты, сондай-ақ АӨК өкілдері:  «Қызылжар ОШ» КММ директоры орынбасары - Реммих Д.В., КХ «Арқалық» ШҚ директоры, а.ш.ғ.к. Барлубаев Н.С, в.ғ.к. «Ауылшаруашылығы»  кафедрасының оқытушысы Аубакирова А.К.,  «Шагала Агро» ЖШС бас  агрономы - Шершнев В.М., «СолтҚазМжӨШҒЗИ» ЖШС ғалым хатшысы Витмер С.С,   «Мамлют ОШ» КММ директоры орынбасары Девятов Ф.А.,  директор «Петропавл  бройлер фабрикасы» ЖШС директоры  Кусаинов Р.И., «СолтҚазМжӨШҒЗИ» ЖШС өсімдік шаруашылығы бөлімінің меңгерушісі а.ш.ғ.к. Кальяскарова А.Е., «Леонов П.Я.» ШҚ директоры Леонов П.Я., «СҚО ауылшаруашылығы басқармасы» КММ мемлекеттік тұқым инспекциясы бөлімінің жетекшісі Шаканов Д.Г., «Syngenta» швейцария компаниясының өсімдіктерді қорғау құралдарын өндіру және тұқым шаруашылығы саласында өкілі.

Дөңгелек столдың құрметті қонағы «СолтҚазМжӨШҒЗИ» ЖШС бас директоры б.ғ.д. Искаков А.Р. болды.

Барлық АӨК өкілдері сөз сөйлеу кезінде өздерінің қызметі жайлы, АӨК-де қазіргі таңда болып жатқан мәселелер мен оларды шешу жолдары туралы айтты. АӨК саласындағы жас мамандар үшін көптеген қызықты мүмкіндіктер мен жетістіктер ұсынды.

ФЕСН