“Ақселеу Сейдімбек мұрасы және Тәуелсіздік ”атты тарихи-әдеби кеш өтті

Ақселеу  Сейдімбек жазушы, әдебиет зерттеуші, ғалым, филология ғылымының докторы  халқына мол мұра қалдырған жан. 8 монография, бірнеше тарихи-әдеби еңбек пен оқу құралдарының ,400-ден аса ғылыми мақаланың авторы.Келешек ұрпақ жазушы қалдырған мол мұраны сүйсіне оқиды.Әдеби кеш жазушының “Өмір жолы” фильмінің көрсетіліуімен жалғасын тапты.Жергілікті әншілер Ақселеу Сейдімбектің сөзіне жазылған әндерді орындады.

Халқын ерекше сүйген ,ұлт жанды жазушының шығармашылығы келешек ұрпаққа мол тәрбиелік мәні бар екені анық.Осындай әдеби кештер, жастардың патриоттық сезімін оятады.Аты өлместей артында мұра қалдырған жазушының шығармалары ұрпақтан-ұрпаққа таралып ,әлі талай ұрпақты тәрбиелетіні белгілі.

26.12.2017
ДИО ОПиИК