Студенттік өзін-өзі басқару балында ТжӘИ белсенділері ректор грамоталарымен марапатталды

21-желтоқсан күні университеттік интернет-кафесінде студенттік өзін-өзі басқару (жастар ісі жөніндегі комитет, студенттік ректорат, студенттік кәсіподақ) ұйымдарвның балы өтті. Белсенділерді ғылым және инновациялар жөніндегі проректор Евгений Иванович Кендюx, академиялық сауалдар жөніндегі проректордың м.а. Ербол Маратұлы Исакаев, тәрбие жұмысы жөніндегі департамент директоры Бибігүл Амангелді Дүйсенбаева құттықтады. Іс-шара барысында 50-ге жуық студент ректордың грамоталарымен марапатталды. Олардың ішінде ТжӘИ белсенділері де бар: Богдан Петров, Сәле Жәмшітова, Аяулым Жұмабай, Ирина Терскова және басқалар. Құттықтаймыз!
14.01.2018