СҚМУ-дың оқытушылары мен қызметкерлеріне арналған "Сергектік және денсаулық" Спартакиадасы

«Сұңқар» спорт клубының ұйымдастыруымен 2018 жылдың 10-11 қаңтар күндері М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ұжымында волейбол жарысы өтті.

Бұл жарысқа 8 команда қатысты: барлық факультеттер, әскери кафедра оқытушыларының құрама командасы және әкімшілік-басқарма қызметкерлері. Жарыс нәтижесі бойынша І орынды Педагогикалық факультет, ІІ орынды әскери кафедра, ІІІ орынды әкімшілік-басқарма қызметкерлерінің құрама командасы иеленді.

Мұндай жарыстар салауатты өмір салтын насихаттайды және ұжымда бірлестік рухын нығайтуға көмектеседі.

15.01.2018