Көптілділік тұжырымдамасы қалыптасу факторларының бірі ретінде

2018 жылдың 25 қаңтарында «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасында көптілділік тұжырымдамасы қалалық мұғалімдердің қатысуымен рухани және тең дәрежеде көп мәдениетті тұлғаны қалыптастыру факторы ретінде өтті.

Бағдарламаның бағдарламасында «Көптілділік – көп мәдениетті тұлғаны қалыптастырудың негізі ретінде» № 32 орта мектептің мұғалімі Г.Н Өмірбекова қатысты, Базарбаева А.М , Қазиева Ж.Ж  № 17 жалпы білім беру мектебі «Гуманитарлық циклдғы  көп мәдениетті тұлғаны дамытудың инновациялық жолдары», Жақыпова У.А  қазақ мектеп-гимназиясының  жоғары санаттағы оқытушысы, көптілділік жағдайында жаңа технологияларды пайдалана отырып, 1 курс студенттері Курманова Алина мен Умбетов Данияр: «Қазқстанда көп пұтқа табынуды енгізу: проблемалар мен преспиктивалар».