Спорт пен атаулы жеңістің үш күні

17-20 мамыр аралығында М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың жүзу бассейінде ҚР ЖОО студенттері арасында жүзу бойынша VII Жазғы Универсиада өтті. Алматы, Талдықоргаа, Қостанай, Павлодара, Шымкент, Тараз және Петропавловдың құрама командалары 24 кешен медальдерін бөліп алды.

Іс-шара командалардың салтанатты шеруінен басталды, олардың ішінде халықаралық класс шеберлері, Азия мен Қазақстан чемпиондары, Олимпиада ойындарына қатысушылар болды. СҚМУ ректоры спортшыларға табыс, жоғары жетістіктер, жеңіс пен адал күрес жолын тіледі. Құттықтау сөздер мен шығармашылық көріністерден соң, алғашқы жүзу жарысы (50-100-200 метров вольным стилем, баттерфляем, на спине, брассом, эстафета 4х50) басталды. Қорытынды хаттама бойынша 1-орынға Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ командасы, 2-орынға М.Қозыбаев атындағы СҚМУ командасы, 3-орынға ТарМПИ ие болды. Қатысушылардың айтуы бойынша, жүзуден жарыс жоғары деңгейде өтті.

24.05.2013