Участие магистрантов кафедры "Сельское хозяйство" в международной зимней школе

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ  «Ауыл шаруашылығы» кафедрасының 6М070100 Биотехнология мамандығының  магистранттары: Дюсембекова К.Б., Байсеит Г.А., Турсунбаев С.Ж., Шукеев А.К., Имантаев М.М.  2018 жылдың 22.01. - 03.02.  аралығында Алматы қ. Қазақ ұлттық аграрлық университетінің базасында өткен «Өсімдік шаруашылығындағы агроинновация» бағытындағы 6 мемлекеттен (Қазақстан, Корея, Ресей, Украина, Қырғызстан, Белоруссия)  ұсынылған 12 старт-ап жобаларының арасынан «Family food» старт-ап жобасы үшін 2 орын алғанымен құттықтаймыз!

Семинарлар мен оқу дәрістерді  Қазақстан Республикасы мен ТМД (Қырғызстан, Өзбекстан, Ресей, Украина) елдерінің жетекші профессорлары  өткізді.