Кішірейтілген

М. Қозыбаев атындағы Солтүстіr Қазақстан мемлекеттік университетінің

Педагогикалық факультетінде «Тіл кемістігі кездесетін балалардың отбасымен жүргізілетін жұмыс түрлері »тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелге ДФ-17к, ДФ-16к студенттері қатысты.

Мақсаты: студенттерге тіл кемістігі кездесетін балалардың отбасымен жүргізілетін жұмыс түрлерін таныстыру.

Қазіргі таңда тіл кемістігі кездесетін балалар саны артып келеді. Олармен  жұмысты жақсарту үшін ата-аналармен жұмысты жаңдандыру қажет.

Дөңгелек үстелге «Салтанат» балабақшасының логопеді Кирибаева М.С.  шақырылды. Логопед маманы өзінің тәжірбиесімен бөлісіп, студенттердің туындаған сұрақтарына жауап берді. Студенттерде өздерінің дайындаған баяндамаларын оқып, тәжірибеде көрген әдіс-тәсілдерінде айтып кетті.

ПФ