Халықаралық қысқы мектеп

6М070100 «Биотехнология» мамандығы бойынша:

• Дюсембекова К.Б.
  • Байсеит Г.А.
  • Турсунбаев С.Ж.
  • Шукеев А.К.
  • Имантаев М.М.

құрамына кірген, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ «Ауыл шаруашылық» кафедрасының магистрантар командасын жеңіспен құттықтаймыз!  Олар Алматы қаласындағы Қазақ ұлттық аграрлы университетінде 22.01.2018.-03.02.2018 кундер аралығында өткен халықаралық қысқы мектепке қатысып, «Өсімдік шаруашылықтағы агроинновация» бағыты бойынша, алты мемлекеттерден(Қазақстан, Корея, Ресей, Украина, Қырғызстан, Белоруссия) ұсынылған 12 стартап-жобалардан «Family food» сау тамақтану стартап-жобасымен 2-ші орынға иеленді.(ғылыми шетекшісі: «Ауылшаруашылық» кафедрасының меңгерушісі, ауылшаруашылық ғылының кандидаты, доцент  Шаяхметова А.С.)

Магистранттар сабақтар мен семинарлар (У.У. Успанова  атындағы «Қазақ топырақтану және агрохимия ғылыми-зерттеу институты» ЖШС) Қазақстан Республикасының және ТМД елдерінің(Қырғызстан, Ресей, Украина) жетекші профессорлары тарапынан жоғары әдістемелік деңгейде өтті.

ФЕСН